Банкет Хол Lukas

 У житті кожної людини настають моменти, коли хочеться зібрати друзів, рідних, близьких, але зробити це вдома або в невеликому кафе просто неможливо – надто великий розмах заходу і занадто багатьох хочеться запросити. Для таких важливих урочистостей як ювілей, весілля або день народження необхідний святковий зал для банкету.

Банкет Хол Lukas пропонує вишуканість і елегантність за доступною ціною. Ми пишаємося тим, що пропонуємо теплу і затишну обстановку для проведення невеликих ділових зустрічей, весільних вечірок, торжеств, сімейних заходів, випускних вечорів, дитячих свят, вечірок з нагоди дня народження і будь-якої іншого урочистої нагоди. Банкет Хол Lukas – затишний банкетний зал в місті Кременчук для проведення урочистих подій – весільних, бенкетних, фуршетних, корпоративних заходів, зустрічей та інших різних заходів від 10 до 120 осіб.

Ми з величезною відповідальністю підходимо до складання банкетного меню, а наш адміністратор врахує всі ваші побажання і в найкоротші терміни підбере для вас найкращий сценарій заходу. Оренда Банкет Холу Lukas стане ідеальним вибором для проведення ділових зустрічей, конференцій, проведення семінарів, організації тематичних лекцій, ну і звичайно для святкових урочистостей. Дорогі друзі, ми чекаємо вас з будь-якого приводу, за яким ви забажаєте зібратися всі разом! Збирайтеся частіше і насолоджуйтеся життям!

 

Зв'язатися з нами

зателефонуйте нам або завітайте в гості

Телефони

Робочі години

  • Пн - Нд: 10:00 - 22:00